Strona główna » ARTYKUŁY » Rekrutacja do Młodych Demokratów w Toruniu!

Rekrutacja do Młodych Demokratów w Toruniu!

Nadszedł czas na rekrutację do Młodych Demokratów w Toruniu! W ostatnich dniach czerwca rozdajemy ulotki informacyjne o naszym stowarzyszeniu i kole lokalnym pod miejscowymi liceami. Chcemy zachęcić Was do angażowania się w działalność społeczną, która jest tak potrzebna w dzisiejszej Polsce.

Co można z nami robić?

Jako koło lokalne stowarzyszenia Młodzi Demokraci reagujemy na bieżące wydarzenia ze świata polityki. Piszemy artykuły edukacyjne, przez które chcemy uświadamiać lokalnych mieszkańców na tematy niszowe, o których być może nie słyszeli, a są ważne. Zgłaszamy nasze pomysły społeczne do władz lokalnych. Inicjujemy akcje promujące dobre postawy, z którymi się utożsamiamy. Bierzemy aktywny udział w protestach w obronie praw danych grup społecznych. Działamy wolontaryjnie.

Nasze koło to przede wszystkim przestrzeń dialogu i spotkań stworzona dla aktywnych, młodych ludzi, którzy chcą mieć wpływ na przyszłość swojego kraju jak i Torunia. Porozmawiajmy o tym, jak skutecznie możemy zmieniać Polskę i co pozytywnego dla niej zrobić, jako młodzi ludzie.

Zapraszamy wszystkich, którym zależy na przyszłości Polski. Dzięki zaangażowaniu zdobędziesz doświadczenie i co najważniejsze, przełożysz swoje pomysły na działania!

Młodzi Demokraci to szansa na stworzenie małej społeczności, gdzie ludzie aktywni o wspólnych zainteresowaniach mogą mieć wpływ i tworzyć lepszą rzeczywistość w duchu wolności i szacunku do każdego człowieka.

Pamiętaj, że nie musisz być z Torunia. Możesz być z innej miejscowości z województwa kujawsko-pomorskiego i wciąż będziemy razem współpracować.

Zaangażuj się, a może to właśnie Ty w przyszłości założysz koło lokalne w swojej okolicy!

+6

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *